IMG_7932

Podczas koncertu Lata Radia Zet i Dwójki, na scenie w rynku Manufaktury wystąpili DJ Adamus i Sabina Jeszka, zespół De Mono oraz Edyta Górniak.

W minioną sobotę wieczorem łodzianie mogli świętować w Manufakturze koncert z okazji połowy wakacji. Dla publiczności zagrała m.in. diva polskiej sceny muzycznej – Edyta Górniak. Koncert był częścią wspólnej trasy Radia Zet i Drugiego Programu Telewizji Polskiej.

Górniak, na początku zaproponowała łodzianom nieco tanecznych, elektronicznych utworów. W koncertowym repertuarze pojawiła się poprockowa piosenka „Teraz tu„, która ewidentnie przypadła do gustu łódzkiej publiczności włączającej się juz od pierwszych taktów w wykonanie wpadającego w ucho refrenu.

W trakcie koncertu wykonała wiele porywających do tańca hitów, romantycznych ballad. Muzycy dotrzymywali kroku artystce, a w trakcie wieczoru zapewnili nawet kilka tak zaskakujących elementów, jak instrumentalna wersja światowego przeboju „Happy” Pharrella Williamsa.

Górniak nie skupiała się jedynie na swoich najnowszych utworach, wielokrotnie wracając do klasycznego repertuaru, brawurowo wykonując m.in. piosenkę „Nie proszę o więcej” czy swój najbardziej popularny przebówj „Jestem kobietą„.

(Tekst: Mat. Prasowe; Fot.: Marcin Jurkiewicz)

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!

Więcej o koncertach na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Gdask_Dwiga_Muz_20120810-6711
Poza Łodzią: Gdańsk Dźwiga Muzę (foto)
Nation of Wild przed DOMem (foto)
Sting i Shaggy w Atlas Arenie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*