lato_zet_i_dwjki_20110801_1966083162Ponownie w połowie wakacji w Manufakturze odbędzie się wielka impreza, podczas której wystąpią największe polskie gwiazdy muzyki pop. Lato ZET i Dwójki odbędzie się 29 lipca, w dniu urodzin Łodzi. Początek ok. 20. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Koncert rozpocznie się mocnym rockowym brzmieniem, czyli IRĄ. Później przyjdzie czas na to, żeby do gitarowego grania dodać folkowe granie z odrobiną ska w wykonaniu zespołu Enej. Po nich pojawią się Ewa Farna oraz zespół Afromental,   po których wystąpi Mezo ze wsparciem Chóru z Bitwy na Głosy.

Na gigantycznej scenie pojawi się też Jula – młoda wokalistka, która zdobyła sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku lat utwory autorstwa Juli osiągnęły 30 milionów wyświetleń w Internecie.  Tego dnia usłyszymy również zespoły Neoretros i Boy, Rafała Brzozowskiego, Małgosię Jamroży i Marlona Roudette, którego hit Big city life nagrany w ramach projektu Matafix, miesiącami nie schodził z czołówki list przebojów.

/fot. Gosia Wojna www.gosiawojna.pl – Lato ZET i Dwójki 2011

Zobacz także:

Lato Zet i Dwójki w Łodzi 2011 (foto)

Siła Muzyki w Atlas Arena – Afromental i inni (foto)

Finaliści X Factor w Porcie Łódź (foto)

Sabat Czarownic 2011 (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
scieranski_colors
The Colors – Krzysztof Ścierański w Improwizacji
IMG_0125
The Frozen Heart w Domu Literatury
the_voice_of_poland_20111213_1741721940
Ukeje w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*