teatrowoz_teatr_cieniKażdy z nas marzy o odrobinie cienia w ciepłe i upalne dni. Dlatego latem Teatr Pinokio zaprasza wszystkich do cienia, a w zasadzie do teatru cieni.

W trzy wakacyjne niedziele teatr pojawi się w Parku Julianowskim z Wozem Metafizycznym i ogromną dawką teatralnego cienia. Spotkania odbędą się w dniach: 22 i 29 lipca oraz 5 sierpnia 2012 r. o godzinie 11 w Parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi.

Latem zapraszamy do cienia to minispektakle zrealizowane w technice teatru cieni, w sposób metaforyczny odwołujące się do dziecięcej wyobraźni. Zostaną one zaprezentowane w teatrowozie – scenie objazdowej, będącej jedną z ważniejszych atrakcji Teatru Pinokio.

teatr_cieni

Letni Festiwal Sztuki to wspólna nazwa dla szeregu inicjatyw kulturalnych, które w okresie wakacji odbywają się w Łodzi. Większość wydarzeń odbywa się w ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej, m. in. w parkach, na płycie Rynku Staromiejskiego. Na program Festiwalu składają się różnorodne wydarzenia dedykowane rozmaitym grupom odbiorców: dla rodzin – pikniki; dla melomanów – koncerty oraz warsztaty muzyczne; ponadto – niezwykle popularne plenerowe pokazy filmów. Celem tych wszystkich działań jest uatrakcyjnienie łodzianom letnich miesięcy spędzanych w naszym mieście.

/fot.mat.pras.

Zobacz także:

Letnia Scena Forum 2012 – program, informacje

Teatr na wakacje – informacje

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_projekt_Anna_Gajewska
Czego nie widać w Teatrze Nowym
Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA
rusalka
Premiery teatralne – marzec 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*