Last Road w Krańcoofce

lastroadPrzegląd Młodych Łódzkich Zespołów „PCHŁY” we współpracy z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną ma przyjemność przedstawić laureata drugiego miejsca w tegorocznej edycji- LAST ROAD.

Zdobycie tej nagrody oznaczało organizację koncertu tego zespołu w jednym z łódzkich klubów. Dzięki wsparciu Klubu Krańcoofka mamy do tego idealną okazję. Początek koncertu o godz. 18:30, jako support pojawi się The Reymolds. Wstęp jest bezpłatny.

CO WIEMY O ZESPOLE LAST ROAD? Gdyby Tim McIlrath stracił kilka centymetrów wzrostu, ale w zamian dostał parę kilo i umiejętność gotowania… Gdyby Lars Ulrich grał ciut lepiej, nie łysiał i wyprzystojniał… Gdyby Johnny Depp miał większe mięśnie i grał z pięć razy szybciej niż to robi teraz… Gdyby Bill Gates przeniósł talent do śmigania po klawiaturze na basidło, i był mniej pewny siebie… Gdyby Charlie Sheen był kompletnie spłukany, nie miał powodzenia u kobiet i stwierdził „Pierdolę, zostaję wokalistą metalowym”… I gdyby te wszystkie abominacje zamknąć w jednej sali prób… To by napisały „Toksycznego Barona”. Bo już raz to zrobiły. Panie i panowie… Last Road.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *