LARP – Fortuna fabrykanta w Muzeum Fabryki

muzeum_fabrykiChcesz poznać klimat XIX-wiecznych intryg i zasmakować wykwintnego fabrykanckiego życia? Wciel się w postać przedstawiciela zamożnego rodu, operowej diwy czy wynalazcy epoki maszyn parowych i zawitaj na balu u Rosenbauma!

 
Od 15 maja w Muzeum Fabryki organizowany będzie LARP (Life Action Role Play) Fortuna fabrykanta, czyli pełen niezwykłych i zagadkowych wydarzeń wieczór u Rosenbauma.
 
Historia ta rozgrywać się będzie w realiach „Ziemi obiecanej”. Akcję rozpocznie bal u Rosenbauma, z okazji elektryfikacji jego pałacu. Właściciel rozpocznie wtedy wybór wspólnika do jego przedsięwzięcia. Tylko osoba o największych wpływach z gry na giełdzie zostanie zaangażowana do wspólnego projektu z Rosenbaumem.
 
Współorganizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki. Rejestracji w rozgrywkach można dokonać pod adresem mailowym larp@muzeumfabryki.pl. W zgłoszeniu należy podać wiek, płeć oraz ewentualne doświadczenia LARPowe (nie są one wymagane). Zapisy przyjmowane są do 12 maja br. Dodatkowe informacje na forum Stowarzyszenia oraz na stronie www.muzeum.manufaktura.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *