Lao Che w Wytwórni (zakończony)

_DSC0902W sobotę, 23 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Lao Che. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Lao Che”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 21 marca, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od staws…

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin.

Wiosną 2018 powrócili z siódmym w swoim dorobku albumem studyjnym zatytułowanym „Wiedza o Społeczeństwie”, który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów i pozytywnymi opiniami dziennikarzy muzycznych, dotarł także do 1. miejsca listy sprzedaży OLiS. Koncerty w ramach trasy promującej nową płytę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo – sceniczny sprawdzian zdał na piątkę nowy członek zespołu, siódmy do kompletu, Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet), znany między innymi z zespołów Pink Freud czy projektu Jazzombie. 23 marca Siedmiu nie zawsze wspaniałych powróci na scenę Wytwórni!

Na nowej płycie zespół sięgnął do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Hubert 'Spięty’ Dobaczewski jak zwykle celnie opisuje społeczeństwo, rzeczywistość i świat. Jest szczerze, ironicznie i w punkt.

Zespół wystąpi w składzie: Rafał Borycki – bas, wokal; Mariusz Denst – sampler, wokal; Hubert Dobaczewski – wokal, gitara; Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal; Michał Jastrzębski – perkusja; Karol Gola – saksofon, flet, klawisze; Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *