laocheW sobotę, 18 kwietnia w Bedroomie rozpocznie się koncert Lao Che. Wejście od godz. 19, start o 20. Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Lao Che”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w czwartek (16 kwietnia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Bilety w limitowanej przedsprzedaży: 39 zł. W dniu koncertu 45 zł dostępne: „Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59, KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska” godz. 15-19 ul. Piotrkowska 102 tel.: 602 214 751, Bedroom, ul Moniuszki 4a. KUP BILETY ONLINE: patrzcojestgrane.pl.

Lao Che ma na swoim koncie sześć wydanych albumów (pięć studyjnych i jeden koncertowy), dwa dvd koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami.

Członkowie zespołu: Mariusz Denst, Hubert Dobaczewski, Michał Jastrzębski, Rafał Borycki, Filip Różański i Maciek Dzierżanowski.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_3566
Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio (zakończony)
IMG_5437male_4
Kosz ze słodyczami Wawel (zakończony)
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*