Laid Back Quartet w New Yorku (zakończony)

laidbackquartetW piątek, 8 września o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Laid Back Quartet. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na koncercie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 7 września o godz. 8, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

08.09.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu LAID BACK QUARTET
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LAID BACK QUARTET to łódzki zespół złożony z czterech młodych i doświadczonych muzyków, którzy łączą wielką, jazzową tradycję ze współczesną muzyką rozrywkową, nie stroniąc przy tym od nowoczesnych form wyrazu. Na repertuar zespołu składają się utwory jazzowego, jak i soulowego nurtu, choć nieobca jest im również muzyka popularna. Wszystko okraszone jest wyszukanymi aranżacjami, które wraz z niewielkim aparatem wykonawczym tworzą interesującą i klimatyczną mieszankę.

Agnieszka Nastarowicz – wokal
Marcin Jagiełło – piano
Marcin Markuszewski – bas
Kamil Stasiak – perkusja

Agnieszka Nastarowicz – absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie wokalistyki jazzowej pod kierunkiem Adama Rymarza. Uczestniczka oraz laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Od wielu lat związana z muzyką rozrywkową, obecnie występująca na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. Współpracowała oraz występowała między innymi z Maciejem Tubisem, Witoldem Janiakiem, Radosławem Bolewskim, Andrzejem Zielakiem, czy Cezarym Konradem.

Marcin Jagiełło – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zduńskiej Woli. Uczestnik wielu warsztatów na terenie całego kraju, prowadzonych między innymi przez Andrzeja Jagodzińskiego, Leszka Możdżera, czy Bogdana Hołownię. Muzyk poruszający się na co dzień w wielu stylistykach muzycznych – występował między innymi z Andrzejem Wawrzyniakiem, Jackiem Delongiem, Grażyną Błęcką-Kolską, Anną Cymerman, czy Magdaleną Wasylik.

Marcin Markuszewski – multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent. Studiował na wydziale Jazzu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ma na swoim koncie udział w wielu nagraniach radiowych i telewizyjnych. Muzyk sesyjny, wykładowca warsztatów muzycznych. Przez wiele lat współpracował z zespołem Blue Cafe. Występował również między innymi z Varius Manx, Krzysztofem Krawczykiem, Miką Urbaniak, Wojciechem Karolakiem, Sławkiem Uniatowskim, czy Michałem Urbaniakiem.

Kamil Stasiak – przygodę z perkusją rozpoczął pod okiem Adama Marszałkowskiego (obecnego perkusisty Comy). Przez ostatnich 12 lat miał okazję uczyć się pod okiem wielu czołowych, polskich perkusistów, między innymi Grzegorza Grzyba, Roberta Lutego, Przemka Kuczyńskiego, czy Łukasza Moszczyńskiego. Jest laureatem wielu konkursów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Aktualnie udziela się sesyjnie oraz czynnie koncertuje z takimi zespołami jak Liroy, Steamlove, Landberry, czy Stargazer.

Start godz. 22:00

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *