ladypank17 października w Atlas Arenie odbędzie się koncert Lady Pank. Bilety kosztują: Strefa fan – stojąca płyta 110 zł, płyta 90 zł, w sektorach, 80 zł, 100zł i 110 zł. Do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny oraz w sprzedaży internetowej na eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl.

Lady Pank to jeden z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka, który jest na polskie scenie od 1981 roku. Mają na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: „ Tańcz, głupia tańcz”, „Fabryka małp”, „Sztuka latania”, „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy” czy „Kryzysowa narzeczona”.

Trasa Lady Pank THE BEST OF będzie przekrojem największych hitów zespołu, który na przestrzeni lat zjednał sobie wielu fanów. W 2016 roku zespół planuje wydanie nowego albumu, z którego single zabrzmią także podczas trasy THE BEST OF. Rockmani zawładną scenami muzycznymi w kilkunastu miastach, dając wyjątkowe show pełne wspomnień i emocji. Zapowiada się niezwykłe widowisko: zaskakujące scenografia, zadziwiające efekty multimedialne, inscenizacje z użyciem nowoczesnej techniki scenicznej, przygotowane specjalnie dla wielbicieli dobrego brzmienia gitar i rockowych hitów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ldzalternatywa
LDZ Alternatywa 2016: Pustki
Soundedit ’22 – czas, w którym Łódź brzmi najlepiej
Katie w Cotton Club

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*