lady_pank_20120513_1161887131W niedzielę, 12 kwietnia o godz. 19 w WYtwórni rozpocznie się koncert Lady Pank akustycznie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Lady Pank”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w  czwartek (9 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od move… ania13…


Zespołu Lady Pank nie trzeba nikomu przedstawiać. Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego ponad 30 lat temu grupa jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka.

Lady Pank ma na koncie ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, takich jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zostawcie Titanica”, „Kryzysowa narzeczona”. Nazwa grupy pochodzi od tytułu pierwszego nagrania Mała Lady Punk (z nieco zmienioną pisownią).

Pierwszy oficjalny koncert pod szyldem Lady Pank zespół zagrał w czteroosobowym składzie (Jan Borysewicz – wokal, gitara; Edmund Stasiak – gitara; Paweł „Kawka” Mielczarek – gitara basowa; Andrzej Polak – perkusja) 14 sierpnia 1982 roku z okazji otwarcia studenckiego klubu Park.

Skład zespołu kilkakrotnie się zmieniał. Jego filarami pozosyali Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Obecnie Lady Pank występuje w składzie Borysewicz, Panasewicz, Jabłoński oraz Kieliszkiewicz.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Moto Weteran Bazar – styczeń 2019 (zakończony)
plakat-web-Cinergia2
Cinergia 2016 (zakończony)
nocbebnow
XIV Noc Żywych Bębnów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*