ladiesnightNa kolejne spotkanie LADIES NIGHT w Cinema City zapraszamy Was już 6 października o godzinie 19:30! Czeka na Was pokaz filmu: „Dziewczyna z pociągu”! Mamy dla Was aż 4 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (5 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: paulina.m.a… justys… marta.sza… m.laz…

Dziewczyna z pociągu

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy. Lider listy bestsellerów NEW YORK TIMES’A. Thriller, który zdetronizował „Zaginioną dziewczynę”. Czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość. Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

OBSADA: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Luke Evans, Edgar Ramirez
REŻYSERIA: Tate Taylor
SCENARIUSZ: Erin Cressida Wilson


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2018-02_noc_z_greyem_406
ENEMEF: Noc z Greyem (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
logotype
Kino Solo (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*