Ladies Night w Cinema City (zakończony)

My-Big-Fat-Greek-Wedding2_Cinema_CityJak to możliwe, że mamy przed sobą kolejne greckie wesele? Otóż po kilku latach okazało się, że ślub rodziców Touli … jest nieważny! A tym samym, oboje są znów „do wzięcia”. Jak się potoczą losy ich (nie)małżeństwa, czy Toula i Ian przetrwają wyprowadzkę córki, czy uda im się okiełznać grecką rodzinę i nie zwariować?? Chcesz zobaczyć ten film? No nie udawaj Greka! Jasne, że chcesz. Zwłaszcza, jeśli oprócz filmu zaproponujemy Ci kobiecy wieczór pełen atrakcji, konkursów i niespodzianek. Ladies Night tylko w Cinema City, w czwartek 7 kwietnia, jak zwykle o 19.30.

Mamy dla Was aż 4 podwójne zaproszenia na Ladies Night z filmem Moje wielkie greckie wesele 2. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy we wtorek (5 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od justys… annaol… paulina.g… i sonia…

Przed laty w Polsce na Moim wielkim greckim weselu bawiło się prawie 350 tysięcy zachwyconych gości. Teraz czas na poprawiny!  Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli  – Maria i Gus – odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek… 
W obsadzie zobaczymy niemal wszystkich aktorów z pierwszej części produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *