ladiesnight30 kwietnia o godz. 19:30 Cinema City zaprasza na kolejną w tym roku imprezę pod hasłem Ladies Night. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (29 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od
drozd… olunia1…

Wyrusz w podróż do Indii
podczas Ladies Night w Cinema City!

Zbliżający się maj przywołuje na myśl długie podróże w nieznane. A gdyby tak w magiczny sposób przenieść się do egzotycznych Indii i wyruszyć w poszukiwaniu… miłości? Cinema City zaprasza 30 kwietnia wszystkie panie na kolejny z cyklu wieczór Ladies Night, podczas którego przedpremierowo zobaczą film Drugi Hotel Marigold.

Pełną kolorów, egzotycznych krajobrazów i mnóstwa dobrego humoru kontynuację filmu Hotel Marigold będzie można obejrzeć już 30 kwietnia w Cinema City! Podczas Ladies Night obecne panie wraz z głównymi bohaterami przeniosą się wprost do Indii by wziąć udział w jednej z największych zabaw w stylu bollywood. Podczas „zwiedzania” drugiego już Hotelu Marigold będzie można nie tylko odnaleźć wiarę w upragnioną miłość, ale również przekonać się, że nowe życie można zacząć właściwie w każdym wieku. W obsadzie sama plejada gwiazd, m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighy i Richard Gere.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Drugi Hotel Marigold na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza w tą niezwykle inspirującą i pozytywną podróż już 30 kwietnia! Ladies Night z przedpremierowym pokazem Drugi Hotel Marigold oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się o godzinie 19:30 w Cinema City Manufaktura.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1IMG_0010s
Artur Rojek w Wytwórni (zakończony)
Zgoda w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*