ladies26 lutego o godz. 19:30 Cinema City zaprasza na drugą w tym roku imprezę pod hasłem Ladies Night. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (25 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od malgorzata_b… marta.rud…

Czas skupić się na… miłości!

Przedpremierowy pokazfilmu Focus na Ladies Night

Cinema City zaprasza 26 lutego na kolejny magiczny wieczór w kobiecym gronie! Podczas Ladies Night wszystkie panie przedpremierowo zobaczą film Focus z tajemniczym Willem Smithem, któremu towarzyszyć będzie piękna i inteligenta Margot Robbie. Czy miłość to podstępna gra, w której się wygrywa czy przegrywa? Przekonajcie się same!

Sprawdzone towarzystwo przyjaciółek, mnóstwo dobrej zabawy oraz wciągający film – to jeden ze sposobów na to, by skończyć z zimową melancholią! Dlatego też 26 lutego wraz z koleżankami wybierzcie się na wieczór Ladies Night w Cinema City. W 17 kinach sieci przedpremierowo pokazana zostanie komedia kryminalna z Willem Smithem w roli głównej.

Film Focus wprowadzi Was w świat mistrza podstępu – Nicky’ego – który postanawia przekazać tajniki swego zawodu niedoświadczonej oszustce Jess (Margot Robbie). Gdy ich relacja staje się zbyt bliska, nieoczekiwanie on zrywa znajomość. Jak to jednak bywa – zarówno w filmach, jak i w życiu – po trzech latach przypadkiem natrafiają na siebie w Buenos Aires. Czy to nieplanowane spotkanie wpłynie na Nicky’ego, który twierdzi, że w tej grze miłość zabija? Czy uczucie z przeszłości przerodzi się w wielką namiętność, czy spowoduje ogromne problemy? Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Warto przekonać się już 26 lutego podczas wieczoru Ladies Night w Cinema City.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Focus, sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie zdrowia i urody oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Focus oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 26 lutego w Cinema City Manufaktura. Start o godzinie 19.30.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-02_polskie_kino_406
ENEMEF: Polskie Kino 2012/2013 (zakończony)
noc_ksiazek_406
ENEMEF: Noc Książek (zakończony)
XXXV Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*