ladiesnightW czwartek, 25 września o godz. 19:30 Cinema City ponownie zaprasza na Ladies Night. W programie pokaz przedpremierowy komedii Spódnice w górę, a także m.in. szansa na wygranie lodówki marki Whirpool.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema City”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w środę, 24 września o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od paulina… i flane…

Spódnice w górę
OBSADA:        Vanessa Paradis, Laetitia Casta, Isabelle Adjani
REŻYSERIA:        Audrey Dana

Najsłynniejsze Francuzki świata w komedii stworzonej przez kobiety, o kobietach – dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w „Bridget Jones”, pełna babskiej solidarności rodem z „Lejdis” i łóżkowych przygód niczym „Sex w wielkim mieście”,okraszona zmysłowymi piosenkami Imany, a wszystko to w Paryżu – mieście mody i miłości.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.

Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22548581_1749022335110019_3439990146013392673_o
NeoKlez w Żarty Żartami (zakończony)
antman
Ant Man w IMAXie (zakończony)
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*