ladiesnight2222 października o godz. 19:30 Cinema City zaprasza na kolejną w tym roku imprezę pod hasłem Ladies Night. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy we wtorek (20 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynaja się od paulina.g… sonia… drozd…

Październikowe wieczory nie muszą być nudne, deszczowe i ponure. W trakcie najbliższego wydarzenia z cyklu „Ladies Night” w Cinema City atmosferę rozgrzeje Bradley Cooper w swoim najnowszym filmie: Ugotowany. Mówi się, że przez żołądek do serca, a na wyrafinowanym szefie kuchni nie tak łatwo zrobić wrażenie!

Już 22 października sieć kin Cinema City zaprasza na jesienny, ale gorący wieczór z przedpremierowym pokazem filmu  Ugotowany, w którym główną rolę zagra Bradley Cooper.  Nowa „gastronomiczna” produkcja to trzymająca w napięciu historia człowieka, który chce osiągnąć w życiu nieśmiertelność poprzez stworzenie najlepszej na świecie restauracji. Bohater stawia sobie zatem poprzeczkę bardzo wysoko. Realizacja tak ambitnego zadania nie będzie łatwa, gdyż branża kulinarna jest ogromnie wymagająca. Fanki aktora znanego m.in. z oskarowej produkcji Poradnik Pozytywnego Myślenia zobaczą go znów w świetnej aktorskiej formie! Na planie towarzyszyć mu będą m.in. Omar Sy (Nietykalni), Alicia Vikander (Ex-Machina) i Uma Thurman (Kill Bill).  Twórcą produkcji Ugotowany jest John Wells – ojciec sukcesu znanego serialu: Ostry Dyżur.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Teściowie w Kinie Helios (zakończony)
1AudioPlesaure_Small
Audiopleasure w Czekoladzie (zakończony)
Helios dla Dzieci (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*