Ladies_Night_-_listopadMichael Fassbender w przedpremierowym pokazie filmu „Światło między oceanami” na pokazie Ladies Night w Cinema City! Mamy dla Was  3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w 15 listopada, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od anita_a… paulina.go… agnieszka.p….

Miłość, rodzina, spełnione marzenia, to chwile szczęścia, które  okażą się tak nietrwałe, jak przypływ fali, która ginie gdzieś w szarym piachu rzeczywistości. W ramach kobiecych wieczorów filmowych wzruszający film Światło między oceanami, a na naszych gości jak zawsze czekają konkursy, nagrody, bony rabatowe i wspólna zabawa przed filmem.  Ladies Night już 17 listopada o godz. 19.30 w Cinema City. Bilety do kupienia na stronie http://cinema-city.pl/LadiesNight/

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka. Film – na podstawie bestsellerowej powieści M.L. Stedmana – wyreżyserował Derek Cianfrance, twórca m.in.; Blue Valentine. W rolach głównych: Alicia Vikander, Racheil Weisz i Michael Fassbender.

Światło między oceanami w ramach Ladies Night  w czwartek 17 listopada o godz. 19.30 w wybranych kinach Cinema City.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lasvegas
House i Disco Party w Las Vegas (zakończony)
Biały potok w Kinie Helios (zakończony)
transsexdisco
Transsexdisco w Żarty Żartami (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*