Klub Podróżników Keja zaprasza na drugą edycję Festiwalu Górskiego: Lądek Film Tour 2020, która odbędzie się 9 lutego w Teatrze DOM. BILETY: 50/55 zł (55 zł przez internet, 50 zł w Keja Pub). Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Keja”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danychKlubowi Podróżników Keja – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 7 lutego o godz. 20, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi Klubowi Podróżników Keja. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

PROGRAM:

15:00 SURF THE LINE
16:00 SPECTRE EXPEDITION- TO THE END OF THE EARTH
16:45 PRZERWA. KONKURSY Z NAGRODAMI
17:15 MONIKA WITKOWSKA: „LHOTSE 2019”
18:30 WEIGHT OF WATER
19:50 PRZERWA. KONKURSY Z NAGRODAMI
20:15 ANNA CZERWIŃSKA: „MOJA GÓRSKA ŚCIEŻKA”

OPISY FILMÓW:

SURF THE LINE
Reżyseria: Jérémy Frey
Czas trwania: 53 min.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o surfowaniu po niebie? Czy chciałeś poczuć niesamowitą wolność i niczym nieskrępowany ruch? Flying Frenchies tego doświadczyli. Film “Surf the Line” opowiada wciągającą historię ich spontanicznego i szalonego projektu, który wymagał dwóch lat przygotowań, skomplikowanych wyliczeń, wykonania stalowej liny kilometrowej długości i specjalnej wersji deski surfingowej. By zrealizować tę odważną koncepcję, trzeba było pokonać wiele życiowych przeszkód, nie poddawać się zwątpieniu i nie stronić od głębokiej refleksji. Sporty ekstremalne, błaznowanie, odważne wynalazki i życie blisko natury – witajcie w cygańskim świecie Flying Frenchies.

SPECTRE EXPEDITION- TO THE END OF THE EARTH
Reżyseria: Leo Houlding
Czas trwania: 49 minut

2000 kilometrów, 200 kilogramów, 65 dni, 3 kumpli, 1 góra. Bez pomocy z zewnątrz, z użyciem snow-kiteów do pokonywania dużych odległości z gigantycznymi ładunkami i prędkością dochodzącą do 60 km/h. Niesamowita opowieść o marzeniu Leo Houldinga, Jeana Burguna i Marka Sedona, by zdobyć najodleglejszy szczyt na Ziemi – leżący na Antarktydzie Spectre.

WEIGHT OF WATER
Reżyseria: Michael Brown
Czas trwania: 79 min.

“Weight of Water” jest historią o niewidomym sportowcu Eriku Weihenmayerze, który podejmuje się absolutnie nieprawdopodobnego wyzwania: przepłynięcia kajakiem Wielkiego Kanionu. Jego motywacją jest pragnienie doświadczenia ulotnego bycia tu i teraz, którego szuka tak wiele osób. „Trudno jest być w pełni obecnym w danym momencie czasu i przestrzeni, ponieważ przeszkadza nam strach i niepokój, które są w nas. Przypomina to oglądanie jakiegoś wydarzenia przez okno, zamiast uczestniczenia w nim.” – mówi Erik.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
migg
Urodziny Bajka Disco Club (zakończony)
maratonhorrorow
Maraton Horrorów w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*