Labirynt@Willa

 
 
Labirynt Festiwal to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych imprez na mapie klubowej Polski. W dotychczasowych edycjach wzięło udział kilkudziesięciu artystów z Polski i zagranicy, a przez zakamarki tajemniczego muzycznego labiryntu przewinęło się kilkanaście tysięcy uczestników. Dewizą festiwalu było pokazanie przekroju gatunkowego muzyki klubowej – od techno po hip hop w niesamowitych dekoracjach, a także celebracja życia nocą i zabawa do rana.
Po dwóch latach przerwy Labirynt przenosi się w nowe miejsce – do zabytkowej łódzkiej Willi otoczonej parkiem, która pomimo tego, że działa od niedawna, już zdążyła podbić serca szerokiego grona fanów imprez. Już 4 czerwca w tym klimatycznym miejscu na czterech scenach będzie można usłyszeć i zobaczyć artystów takich jak: Michał Wolski, Vi, Kosmalski, Flirtini, SLG, Eltron Main – DUSS, Mia Twin, Malvee, Deaf Can Dance, Mark Van Linden i wielu innych. Nie zbraknie dodatkowych atrakcji i namiotu cyrkowego z main stage!
 
Tym razem wydarzenie będzie miało bardziej kameralny charakter, dlatego bilety warto kupić już dziś online: https://goingapp.pl/…/labirynt-festiwal…/czerwiec-2022 lub w Empiku.
 
Kiedy? 4.06.2022
Gdzie? Willa, Park Poniatowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *