plakatwebW czwartek, 8 listopada w Zapiecku o godz. 21 wystąpi francuski zespół, La Casa Bancale. To jedyny koncert tej grupy w naszym kraju. Podczas after party zagra Hot Shot Sound (ska, rocksteady). Bilety kosztują 20 zł, można nabyć je w klubie przed występem.

La Casa Bancale przyjedzie do Łodzi, by po raz drugi wystąpić w Polsce. Poprzednio gościliśmy ich w maju 2009 roku. Koncerty zespołu to muzyczna uczta dla miłośników ska, reggae, rock steady, dubu, jazzu i chanson.  Ich muzykę przepełnia żywioł i pozytywna energia doprawiona niesamowicie sprawną sekcja dętą oraz wokalizami po francusku i hiszpańsku. Będzie to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń na łódzkiej scenie muzycznej w tym roku.

Zespół powstał w 2001 roku w Nancy (północna Francja). Niektórzy nazywają ich europejską wersją Skatalites z energią Tokio Ska Paradise. Od momentu powstania zespół zagrał ponad 250 koncertów w całej Europie, występował na wspólnych scenach z takimi muzycznymi tuzami jak Skatalites, Sinsemilia, Burning Heads czy Tryo. http://lacasabancale.free.fr

UWAGA! KONKURS – INFORMACJE TUTAJ

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kurws
Kurws i Ukryte zalety systemu w Łodzi Kaliskiej
Bestial March IV – Cień, Deep Desolation, Hate Them All, UR
aut._Filip_Zolynski
Organek w Radiu Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*