plakatwebW czwartek, 8 listopada w Zapiecku o godz. 21 wystąpi francuski zespół, La Casa Bancale. To jedyny koncert tej grupy w naszym kraju. Podczas after party zagra Hot Shot Sound (ska, rocksteady). Bilety kosztują 20 zł, można nabyć je w klubie przed występem.

La Casa Bancale przyjedzie do Łodzi, by po raz drugi wystąpić w Polsce. Poprzednio gościliśmy ich w maju 2009 roku. Koncerty zespołu to muzyczna uczta dla miłośników ska, reggae, rock steady, dubu, jazzu i chanson.  Ich muzykę przepełnia żywioł i pozytywna energia doprawiona niesamowicie sprawną sekcja dętą oraz wokalizami po francusku i hiszpańsku. Będzie to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń na łódzkiej scenie muzycznej w tym roku.

Zespół powstał w 2001 roku w Nancy (północna Francja). Niektórzy nazywają ich europejską wersją Skatalites z energią Tokio Ska Paradise. Od momentu powstania zespół zagrał ponad 250 koncertów w całej Europie, występował na wspólnych scenach z takimi muzycznymi tuzami jak Skatalites, Sinsemilia, Burning Heads czy Tryo. http://lacasabancale.free.fr

UWAGA! KONKURS

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od j_bartlomi… i a.tarn…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zaproszenia do Kina Helios (zakończony)
minimaraton_007_825
ENEMEF: Minimaraton 007 (zakończony)
lasvegas
Pop/R&B Fever w Las Vegas (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*