We wtorek, 26 marca o godz. 19:30 w 6. dzielnicy odbędzie się, w ramach Kultury Z Innej Beczki debata na temat łódzkiej scenie rave. Wstęp wolny.

Organizatorzy zapraszają na debatę z przedstawicielami szeroko pojętej łódzkiej sceny rave – od drum’n’bass przez techno aż po trance. Jeśli lubicie underground, legale lub tzw. „nielegale”, chodzicie regularnie na „rejwy” – to ten event jest dla Was. Jest także dla innych Was, jeśli jesteście po prostu ciekawi „podziemnej” Łodzi i chcecie poznać lepiej miasto, w którym żyjecie. Damy sobie rękę uciąć, że nie wiecie o wszystkich wydarzeniach i imprezach, które dzieją się w mieście, a na niektóre na pewno chcielibyście pójść.

Będą rozmawiać m.in. o tym, co charakteryzuje łódzką scenę rave i dlaczego jest wyjątkowa, nawet w międzynarodowej skali. O tym, czym w ogóle jest rave i co znaczy dla każdej z zaproszonych osób. O tym, gdzie kończy się underground, a zaczyna mainstream. O tym, jak i dlaczego łódzka scena muzyki elektronicznej ze sobą współpracuje i jak nie współpracuje (:D). No i o tym dlaczego w ogóle warto przychodzić na takie imprezy i co każdą wyróżnia…

Kto bierze udział:
Bombchen – legenda łódzkiej sceny techno
Jaca – organizator underground’owego cyklu REVOlution
Ginee – współtwórca 175 BPM – Drum and Bass
Mateusz vel. Matma – twórca BoomEvents i Labirynt_Festiwal
Just Wojtal vel. DJ Brujo – przed erą facebook’a prowadził portal clubbing.lodz.pl.

Po debacie shuffle dance zatańczą: Wiktor Aleksander Kozakow z Melbourne Shuffle – Worldwide & Jacek Szufla Bednarek z Shuffle Poland.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
10624061_936735556351075_4708598295473222420_o
Dzień maklera na Uniwersytecie Łódzkim
Pociągiem do Niepodległości
Targi dla kobiet ALIBI

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*