Kyst w Łodzi Kaliskiej (zakończony)

Kyst11 lutego o godz. 20  w Łodzi Kaliskiej rozpocznie się koncert zespołu Kyst.  Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.   

Kyst to zespół grający muzykę eksperymentalną. Tworzy go dwójka młodych artystów z Sopotu – Tobiasz Biliński i Adam Byczkowski. W styczniu 2010 ukaże się debiutancki album grupy zatytułowany „Cotton Touch”. Płytę promować będzie ogólnoeuropejska trasa koncertowa.

Chcecie otrzymać bilet? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Kyst”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Kaliskiej z zespołem Kyst. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy we wtorek, 9 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Łódź Kaliska
KONKUS ZAKOŃCZONY – bilty otrzymują osoby, których maile rozpoczęły się od „sweet…” i „rudkov…”
 
Muzyka Kyst łączy eksperyment ze słodkimi melodiami, jest jednocześnie zwiewna i nostalgiczna. Jej kameralna wrażliwość, namacalna tęsknota za harmonią i tajemnicza aura sprawiają że Kyst to jeden z najbardziej obiecujących projektów młodej polskiej sceny muzycznej. W chwili obecnej zespół przygotowuje materiał na debiutancką płytę, nad której brzmieniem pieczę sprawował będzie Maciej Cieślak (Ścianka).
 
Gościnnie udzielą się na niej Karolina Rec (Kings of Caramel), Michał Biela (Ścianka, Kristen, Kings of Caramel) oraz Tomek Ziętek (Pink Freud). Do tej pory Kyst zagrał zaledwie kilka koncertów – na każdym z nich jednak muzyka spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności. Muzycy zespołu udzielają się także w innych projektach – Adam Byczkowski i Tobiasz Biliński wystąpili gościnnie z Kings of Caramel w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Tworzą oni również z Michałem Bielą zespół Small Things. Więcej na: www.myspace.com/kystband

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *