helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1Od 30 kwietnia w Kinie Bałtyk, co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane będą polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu Warsaw by night (2 lipca).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bałtyk”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 30czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od pasi…

Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu „Kultura Dostępna w kinach”:

2.07 Warsaw by night
9.07 Ziarno prawdy
16.07 Carte Blanche
23.07 Rejs
30.07 Miasto 44
6.08 Wałęsa. Człowiek z nadziei
13.08 Drogówka
20.08 Disco Polo
27.08 Tajemnica Westerplatte

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dollz w The Rollin’ Barrel (zakończony)
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu (zakończony)
mixtape
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*