helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1W Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu Służby specjalne (22 października).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sukcesja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy  20 września o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszene otrzymała osoba, którego mail rozpoczynaja się od patrycjaryb…


Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu „Kultura Dostępna w kinach”:
22 października – „Służby specjalne”
29 października – „Psy”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-04_noc_megahitow_406
ENEMEF: Noc megahitów (zakończony)
rezerwat
Rezerwat w Scenografii (konkurs zakończony)
mixtape1
Weekend w New Yorku (zakończony)
1 Komentarz
  • Patiii
    20 października 2015 at 13:16

    Na konkurs natknęłam się zupełnie przypadkiem w poszukiwaniu pomysłu na prezent dla mojego mężczyzny ! Gdy zobaczyłam czego on dotyczy od razu pomyślałam, że byłaby to najlepsza niespodzianka dla mojego solenizanta, bo własnie 22 października są imieniny Filipa ! Kto powiedział, że to mężczyźni zabierają swoje dziewczyny do kina?!? Kobiety też mogą wykazać się taką inicjatywą ! Jestem pewna, że byłby to trafiony prezent, tym bardziej, że mój chłopak uwielbia filmy akcji z kryminalną nutką ! Zamiast komedii romantycznej ( która zapewne podobałaby się tylko mi ) chętnie zabiorę go na polski film, który już dawno chcieliśmy wspólnie obejrzeć i ON będzie z niego zadowolony! Byłabym szczęśliwa, gdybyście pomogli Nam spędzić wspólnie ten wieczór w innych warunkach niż domowa kanapa ! Bo inaczej będę w wielkiej kropce bez kolejnego pomysłu na prezent ! 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*