Kultura Dostępna w czerwcu

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy na wielkim ekranie! Dzięki projektowi Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie kin Helios mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione polskie tytuły ostatnich miesięcy. W czerwcu sieć zaprezentuje aż pięć różnych produkcji!

2 czerwca widzowie poznają historię bohatera filmu „Za duży na bajki”, Waldka wkraczającego w okres dojrzewania, żyjącego w świecie gier komputerowych, marzącego o turniejach gamingowych. Choroba mamy samotnie go wychowującej sprawia, że w jego życiu pojawia się ekscentryczna ciotka Mariolka. Od tej chwili życie chłopca nabiera rozpędu… Tydzień później na ekrany wkroczy komedia o męskich słabościach czyli „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi panowie znowu ruszą do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody.

16 czerwca widzowie nie raz usłyszą na ekranie ulubione powiedzenie trzech nieudaczników – „Jakoś to będzie”. Albert, Marcin i Jacek od dzieciństwa szukają sposobów na szybkie wzbogacenie się. Niestety są „przegrywami”. Po latach bezowocnej walki o byt przygotowują się do tej jednej, najważniejszej akcji. Tym razem jednak ma być inaczej… 23 czerwca na widzów czeka ekranizacja powieści Doroty Masłowskiej „Inni Ludzie”. Hipnotyzująca opowieść o poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, taniego wina i mediów społecznościowych.

Czerwcowy cykl spotkań z polskim kinem zamyka komedia „Koniec Świata czyli KOGEL MOGEL 4”, w której dobrze znani bohaterowie powracają w rodzinnym galimatiasie, a wraz z nimi cała plejada nowych, kolorowych postaci. Będzie się działo. Istny koniec świata!

Seanse w ramach Kultury Dostępnej wyświetlane są w każdy czwartek o godzinie 13:00 oraz 18:00. Projekt jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.kulturadostepna.pl oraz www.helios.pl/kultura_dostepna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy