Logotyp_StarbucksW ostatnich dniach grono najemców Centrum Handlowo- Rozrywkowego Sukcesja zasiliła kultowa na całym świecie kawiarnia Starbucks, na którą czekali wszyscy łódzcy miłośnicy kawy. Będzie to pierwsza lokalizacja tej najbardziej rozpoznawalnej sieci kawiarni.

Sukcesja powoli zamyka proces komercjalizacji. Do listy najemców dołączają kolejne marki. Centrum realizuje założoną koncepcję stworzenia nowej jakości w mieście. Potwierdzeniem tego jest fakt, że właśnie w Sukcesji zostanie otwarty pierwszy w Łodzi lokal światowej sławy kawiarni Starbucks.

– Chcemy być tam, gdzie są nasi klienci, dlatego bardzo cieszymy się, że po długich staraniach znaleźliśmy tak fantastyczną lokalizację na naszą pierwszą kawiarnię w Łodzi. Sukcesja to centrum handlowe o wielu atutach, z bogatą ofertą sklepów i usług, doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami miasta. Starbucks jako miejsce spotkań idealnie wpisuje się w taką przestrzeń.  Dziękujemy fanom naszej marki w Łodzi za ich entuzjazm, który wspierał nas w poszukiwaniach jak najlepszej lokalizacji w mieście i wierzymy, że nasza obecność w Sukcesji spełni ich oczekiwania – mówi Adam Mularuk, Prezydent Starbucks na Europę Centralną – Obecnie rozpoczynamy prace adaptacyjne w lokalu, które potrwają około dwóch miesięcy. Już we wrześniu zapraszamy wszystkich łodzian na znakomite kawy Starbucks – dodaje Adam Mularuk.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_9468
Boatshow 2016 (foto)
DSC_0110
Wystawa Kotów Rasowych w Społem Łódź (foto)
Ostatnie nieodkryte tajemnice Ziemi Obiecanej – podziemne fabryczne kanały (foto+wideo)
1 Komentarz
  • Kamilek
    29 czerwca 2015 at 10:34

    „Kultowa na całym świecie kawiarnia Starbucks, na którą czekali wszyscy łódzcy miłośnicy kawy”. Ja nie czekałem i wielu innych też nie. Ta Sukcesja już zawsze będzie mi się kojarzyć z wyciąganiem pieniędzy podatników na budowę skrzyżowania i unijnej dotacji na „rewitalizację” starej fabryki, którą wyburzyła.
    I przestańcie publikować te PR-owe gnioty, bo to wstyd dla portalu.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*