kulttt22 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Kult w wersji unplugged. Bilety: 120 zł (parter), 130 zł (balkon centralny).

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”.

Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”.

Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”. Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, podczas której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze fanów w muzyczną podróż, podczas której będzie można usłyszeć i zobaczyć niezwykłe oblicze Zespołu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit ’21 – Planetarium Lema, Skalpel i Lydia Lunch
596. Urodziny Łodzi – koncerty
tednemeth
Ted Nemeth i Chłopcy bez wyobraźni w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*