Rozpoczęły się przygotowania do jubileuszowej, 15. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. W ostatnim czasie odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa 17 finalistek wyborów.

„Zainteresowanie dziewcząt eliminacjami do konkursu było równie duże jak w poprzednich latach. Pandemia nie wpłynęła w żaden sposób negatywnie na to. Casting do wyborów regionalnych odbywał się drogą online, potem kandydatki były zapraszane na indywidualne rozmowy w siedzibie IGO-ART i Biura Miss Polonia” – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager Miss Polonia i organizator konkursu z ramienia IGO-ART.

Finałowa gala Miss Polonia Województwa Łódzkiego zaplanowana jest na wrzesień. Teraz trwają przygotowania do wyborów, m.in. sesja zdjęciowa, która odbyła się oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązkowe maseczki dla całej ekipy realizującej sesję, pomiary temperatury czy dezynfekcja). Kandydatki pozowały przed obiektywem fotografki Magdaleny Michalak, która sama w 2014 roku wygrała regionalne wybory. Na sesji dziewczęta prezentowały się w sukienkach koktajlowych marki SugarFree, o fryzury dba David Bernat Hair Design, a o makijaże marka Golden Rose Polska.

Jest to 15. edycja konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego organizowana przez IGO-ART, pierwsza miała miejsce w 2006 r. Aktualnie panującą Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019 jest Karolina Bielawska z Łodzi, która została także Miss Polonia 2019.

/fot. IGO-ART / Miss Polonia

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
logo_SOHF
Gala finałowa Miss Open Hair 2014
IMG_9983_kopiuj
Miss Politechniki Łódzkiej 2017 (foto)
missss
Miss Polonia 2010 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*