Kulinarna Gra Miejska

fds_70Odgadniesz zapach estragonu? Rozpoznasz widelczyk do deserów? Wiesz jakie wino podaje się do drobiu? Zmierz się z kulinarnymi wyzwaniami podczas gry miejskiej w ramach Festiwalu Dobrego Smaku.

 
Łódzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Miejskich Topografie to grupa młodych ludzi, których działalność skupia się wokół tematyki miejskiej. W ramach Festiwalu Dobrego Smaku Stowarzyszenie zorganizuje grę, która odbędzie się 26 czerwca 2010, start o godzinie 12.00 na pasażu Schillera.
 
Rywalizacja polegać będzie na odwiedzeniu wszystkich festiwalowych lokali, rozwiązaniu czekających tam na uczestników zadań i zebraniu jak największej ilości punktów. Uczestnicy otrzymają na początku rozgrywki kartę gry z opisem zadań do wykonania w poszczególnych lokalach festiwalowych. Karta będzie służyła do gromadzenia punktów jednocześnie potwierdzając postęp drużyny w jej zmaganiach. Do gry mogą zgłaszać się zespoły składające się z 2 osób. Chętni do zmierzenia się z kulinarnymi wyzwaniami mogą zgłaszać swój udział wypełniając formularz na na stronie www.topografie.pl/FDS

Nagrody w Kulinarnej Grze Miejskiej:

1. miejsce – dwa noclegi dla 2 osób w Hotelu Focus (do wyboru Bydgoszcz, Szczecin lub Łódź),
2. miejsce – kolacja dla 2 osób w restauracji Hotelu Focus w Łodzi, gadżety festiwalowe
3. miejsce – kolacja w restauracji Hotelu Focus w Łodzi

Więcej informacji na www.festiwaldobregosmaku.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *