kuban

W piątek, 12 maja o godz. 20 w Lordi’s wystąpi Kuban. Bilety kosztują 30zł – dostępne w 7Store Manufaktura oraz Hempszop Łódź ul. Nawrot 8.

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie „Cozamixtape” i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. „Myślisz jeszcze?” to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami – od klasycznego hip-hopu po współczesny house – zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach – które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko – męskich, ale również do rodzinnego miasta.

– Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
19wiosen
19 Wiosen w Lokalu
basastral
Bass Astral x Igo w Pop’n’Art
lodzzagi
Zagi w Foto Cafe 102

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*