ksiezniczkasara28 października o godz. 12:30 w Teatrze Muzycznym rozpocznie się pokaz musicalu dla dzieci pt. Księżniczka Sara. Bilety kosztują, 15/20/25 zł.

Musical dla dzieci Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Mała księżniczka F. Hodgson Burnett, autorki Tajemniczego ogrodu. Sara Crewe to córka angielskiego oficera, otaczana przez ojca czułą opieką. Dobrą edukację ma jej zapewnić pobyt w Londynie na „Wzorowej Pensji dla Panien”, gdzie początkowo wszyscy tratują ją jak księżniczkę. Kiedy jednak roznosi się wieść o śmierci jej ojca, dziewczynka zostaje zepchnięta do roli służącej wyzyskiwanej bezlitośnie przez właścicielkę pensji – okrutną Pannę Minchin. Sara musi mieszkać na poddaszu i ciężko pracować na swoje utrzymanie. W tym trudnym okresie zachowuje się godnie i dzielnie. Jej historia, intrygująca i niezwykła, uczy, że prawda o człowieku tkwi w wytrwałości, z jaką czyni dobro, a szlachetność charakteru to skarb, którego nikt nie może odebrać.

Na widzów czekają niezapomniane chwile z rozśpiewanym i roztańczonym zespołem Teatru Muzycznego TINTILO. Nie zabraknie tańca musicalowego, poruszających piosenek, klasycznego jazzu, a nawet… klimatu Bollywood.
 
TWÓRCY:

adaptacja, teksty piosenek, reżyseria: Teresa Kurpias-Grabowska
muzyka:  Anna Bajak, Marcin Kuczewski, Natalia Bajak
przygotowanie solistów i chóru: Anna Bajak, Natalia Bajak, Barbara Wąsiewicz
scenografia, kostiumy, opracowanie graficzne: Ilona Zajączkowska
choreografia i ruch sceniczny: Jacek Wazelin
choreografia „Bollywood”: Marcin Furga

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
standup14
Stand-up No Limits: Jachimek/Błachnio/Korólczyk/Wojciech
szwalnia.DOK3 – Na Lightcie
Ło rety – cuda na ludowo
1 Komentarz
  • Jadwiga
    30 października 2014 at 11:26

    Piękne przedstawienie w wykonaniumłodych ludzi i dzieci! Bajkowo, kolorowo i wzruszająco!!!!!!!!!! Prosimy o więcej!!!!
    Moja klasa była zachwycona 🙂 😆 😆 😆 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*