ŁKS rozpoczął treningi

Po zimowej przerwie swoje treningi wznowili piłkarze ŁKS . W zajęciach nie wzięli udział Piotr Klepczarek, Jakub Skrzypiec, Mariusz Mowlik oraz Krzysztof Mączyński.lks

Trzech pierwszych jeszcze w zeszłym roku zostało odsuniętych do drugiej drużyny.  Teraz szukają nowych klubów. Mączyński powrócił do Wisły Kraków. z której był wypożyczony. Pierwszemu treningowi towarzyszyła nerwowa atmosfera. Spowodowana była niejasną sytuacją dalszych losów drużyny.

– Nadal nie wiemy, na czym stoimy. Stara spółka już nie rządzi, a nowa jeszcze nie zaczęła. – powiedział Wesołowski. -Tu jest największy problem chociażby z mojego punktu widzenia, bo na razie nie wiem z kim rozmawiać na temat transferów. A czas nagli. Zawodników na rynku jest mało, a ta drużyna potrzebuje wzmocnień, żeby skutecznie grać o awans do ekstraklasy. Chyba taki cel przyświeca wszystkim.

Pomimo tych trudności zawodnicy wyszli na trening. W czwartek i piątek  przejdą oni szczegółowe badania wydolnościowe. Do 18 stycznia będą trenować na własnych obiektach.

Źródło:

90minut.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *