ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:3

lks_kszo_20100313_1053773032Nie pomogły ŁKS-owi dodatkowe wolne dni i coraz lepsza sytuacja w klubie. Łodzianie ulegli na własnym boisku z rewelacją tego sezonu, Sandecją Nowy Sącz.

 
Trudno w to uwierzyć, ale goście mają realne szanse awansu do Ekstraklasy. Nie boją się silniejszych przeciwników i powoli pną się w górę tabeli. Wydawało się, iż przerwa w rozgrywkach pomoże ŁKS-owi . Łodzianie mieli problemy z przygotowaniami do sezonu. To właśnie miała być przyczyna dość słabej gry (nie wyników) łodzian.

Zawodnicy Sandecji obnażyły wszelkie braki ŁKS-u. Złe zgranie, motorykę i problemy kondycyjnie. Nawet jeśli gra w wykonaniu łodzian czasami cieszyła oko, to jednak w ostateczności ulegli dość wyraźnie 3 do 1. I tym sposobem zawodnicy z Nowego Sącza zostali wiceliderem tabeli I ligi.

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:1)

Gole: 90. Hajto – 15. Gawęcki, 50. Bębenek, 88. Jonczyk

ŁKS: Wyparło – Hajto, Woźniczka, Adamski, Balaz,  Gevorgyan (60. Sikora), Jackiewicz (81.  Gieraga), Świerczewski, Madejski (68.  Wolański),  Kujawa, Gikiewicz.

Sandecja: Różalski – Makuch, Froehlich, Jędrszczyk, Borovicanin, Bębenek, Berliński, Gawęcki (89.  Janik), Urban, Hlousek (66. Jonczyk), Bania (76. Aleksander).

Żółte kartki: Gevorgyan, Hajto, Kujawa, Jackiewicz (ŁKS).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *