lksdruzynaW czwartek, 29 lipca, w hali Łódzkiego Klubu Sportowego zaprezentowano drużynę piłkarzy mających walczyć o Ekstraklasę. W imprezie uczestniczyło około 1,7 tysiąca kibiców klubu z al. Unii.

 
W ŁKS dużo nowego – logo, koszulki, sponsor, trener, duża część zawodników. Postawa zespołu w nadchodzącym sezonie 1 ligi może być dużą niewiadomą, jednak nowi właściciele są pełni optymizmu – ich celem jest awans.

Zapędy podczas prezentacji studzili nieco sami piłkarze i trener Andrzej Pyrdoł, który w rozmowie z Plastrem przyznał, że chciałby, aby po rundzie drużyna zajęła dobre miejsce mogące zagwarantować walkę o awans na wiosnę. Zespół został przebudowany. Po pierwszych spotkaniach, o czym wspominał Tomasz Wieszczycki, zweryfikuje się, czy kolejne wzmocnienia będą potrzebne.

 

 

W hali ŁKS pojawiły się najnowsze nabytki klubu m. in. Marcin Mięciel, Dariusz Kłus, Michał Łabędzki, Marcin Smoliński, Krzysztof Mączyński i Jakub Kosecki. Pierwszy mecz w sezonie łodzianie zagrają już w niedzielę, 1 sierpnia na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Początek spotkania o godz. 19.
 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Widzew po pierwszym treningu (foto)
ŁKS Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
prezentacja_widzew_20100803_1431601373
Widzew Łódź prezentacja 2010/11 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*