ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2

lks_kszo_20100313_1053773032Coraz mniej realny wydaje się awans ŁKS-u do Ekstraklasy. Tym razem łodzianie, na własnym stadionie, zremisowali ze słabym w tym sezonie Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Po dwudziestu minutach było już 2 do 1 dla ŁKS-u. Strzelcami goli byli Kujawa (11 minuta), Gieraga (18 minuta). Wcześniej, w 5 minucie goście prowadzili po bramce Matawu. W drugiej połowie Kołodziej wyrównał na 2:2.

I tak ŁKS spadł na czwarte miejsce w lidze. W tej rundzie łodzianom nie zdobywają punktów u siebie, lepiej idzie im na wyjeździe. Na zakończenie sezonu może się to jednak na nich zemścić.

ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (2:1)