ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg 1:2 (foto)

IMG_3195_kopiujŁKS Łódź zasłużenie przegrał z Olimpią Elbląg. W sobotę, 23 września łodzianie byli zdecydowanie gorsi od gości i ulegli im 1:2.

Pierwsza połowa zakończyła się szczęśliwym prowadzeniem ŁKSu. W 41 minucie Radionow po błędzie Lewandowskiego pokonał bramkarza gości. Olimpia doprowadziła do remisu w 76. minucie po bramce Szmydta. Ostateczny cios nadszedł w 85. minucie. Kołosow w pięknym stylu pokonał Kołbę.

ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Bramki: 41. Radionow 41 – 76. Szmydt, 85. Kołosow

ŁKS: Kołba – Pyciak, Bielák, Juraszek, Widejko – Kostyrka (65. Pyrdoł), Margol, Kocot (67. Gamrot), Guzik (79. Maschera) – Pieczara (59. Bryła), Radionow.

Olimpia: Daniel – Ressel, Lewandowski, Wenger, Kop-Ostrowski (46. Bojas) – Lisiecki, Rozumowski, Danowski (86. Korkliniewski), Stępień, Szuprytowski (68. Szmydt) – Kurbiel (59. Kołosow).

Żółte kartki: Kop-Ostrowski, Rozumowski, Daniel.