DSC01647Jak nie wygrywać u siebie, to gdzie? W dodatku z typowym ligowym średniakiem.  ŁKS ponownie przegrywa. Dwie kolejki przed końcem rundy już praktycznie wiadomo, że zimę łodzianie zakończą w strefie spadkowej.

Największym zaskoczenie w składzie gospodarzy był brak Bodzia W., którego zastąpił Olszewski. Nie uchronił jednak przed stratą bramki i ŁKS znów przegrał.

W pierwszej połowie obie drużyny zaprezentowały się bardzo słabo. Niewiele się działo pod bramkami – wyjątek 31. minuta i zamieszanie pod bramką Olszewskiego i 37. minuta, kiedy ładnie z głowy uderzał Konrad Kaczmarek. Drugą połowę lepiej rozpoczęła Miedź, która zaczęła atakować z animuszem.

joomplu:44774

W 61. minucie ładny strzał z ostrego konta Mariusza Zasady i zrobiło się 0:1. Po strzeleniu bramki goście nadal atakowali, co niekiedy kończyło się kontrami ŁKS. Po jednej z nich Jacek Kuklis uderzył w słupek. Był to sygnał dla gospodarzy, którzy wreszcie zaczęli grać. Niestety skończyło się to tylko kolejnym słupkiem i kolejną porażką łodzian.

ŁKS Łódź – Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Gole: 60. Zasada

ŁKS: Olszewski – Sasin, Gieraga, Borsukow, Osiński, K. Kaczmarek (77. Pawlak), Kuklis, Brud (66. Golański), Poźniak (66. Papikjan), P. Kaczmarek, Więzik.

Miedź: Ptak – Wołczek, Bany, Woźniczka, Zasada, Madejski, Łuszkiewicz, Kasperkiewicz, Nowacki (61. Zakrzewski), Łobodziński (86. Lenkiewicz), Grzegorzewski (90. Mowlik).

żółte kartki: Poźniak, Sasin, Więzik (ŁKS) – Zasada (Miedź).