_DSC4372_DxOPo zaciętym spotkaniu piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali na własnym boisku z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Warto nadmienić, że łodzianom udało się doprowadzić do remisu, mimo że przegrywali już dwoma bramkami.

Już na samym początku gospodarze podarowali gościom rzut karny, którego na gola zamienił Żytek. Na szczęście ŁKS nie poddał się i od razu próbował uzyskać wyrównanie. Niestety obrońcy łodzian grali nerwowo, toteż i goście mieli swoje szanse. Także w 37. minucie Mirecki pokonał Kołbka i było 0:2.

Jeszcze przed przerwą ŁKS mógł dwukrotnie strzelić bramkę, jednak Mauricio uderzył w poprzeczkę. W doliczonym czasie Artur Golański posłał, po rzucie wolnym, piłkę do bramki Przybylskiego.

Druga połowa rozpoczęła się niemrawo. Trener wprowadził dwóch nowych zawodników, dopiero po piętnastu minutach coś zaczęło się dziać. Golański znów próbował pokonać bramkarza. Chwilę po Dynel idealnie podał do Serwacińskiego, jednak ten przestrzelił. Wreszcie w 72. minucie wyrównującą bramkę strzelił Mauricio. Łodzianie wciąż napierali, jednak tuż przed końcem goście mogli kolejny raz pokonać Kołbę. W dodatku drugą żółtą kartkę otrzymał Golański.