IMG_9850_kopiujW sobotę, 2 września, na własnym stadionie ŁKS podejmował drużynę GKS 1962 Jastrzębie Zdrój. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W pierwszej połowie żaden z drużyn nie pokonała bramkarza. Druga zaczęła się od mocnego uderzenia i bramki syna jednego z najpopularniejszego trenerów w historii ŁKS i Widzewa, Andrzeja Pyrdoła, Piotra i widniał wynik 1:0 dla gospodarzy. Goście nie podali się i wyrównani w 80. minucie po golu Bartosza Semeniuka. Warto dodać, że obie bramki wpadły po strzałach głową.

ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
Gole: 48. Piotr Pyrdoł – 80. Bartosz Semeniuk

ŁKS: Michał Kołba – Paweł Pyciak, Kamil Juraszek, Maksymilian Rozwandowicz, Bartosz Widejko – Jakub Kostyrka (86. Łukasz Zagdański), Przemysław Kocot, Patryk Bryła (61. Jewhen Radionow), Tomasz Margol (75. Filip Burkhardt) – Damian Guzik (46. Piotr Pyrdoł), Krystian Pieczara.

GKS: Grzegorz Drazik – Piotr Pacholski, Kamil Jadach, Krzysztof Gancarczyk (64. Wojciech Caniboł), Oskar Mazurkiewicz – Kamil Szymura, Daniel Szczepan, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk – Marcin Ruda, Farid Ali.

Żółte kartki: Patryk Bryła, Tomasz Margol, Przemysław Kocot, Filip Burkhardt, Bartosz Widejko – Oskar Mazurkiewicz.