32Można domyślić się, jakie nagłówki w sportowych dodatkach prasy codziennej pojawią się po meczu – „Flota zatopiła Łódź” czy „ŁKS tonie”. Łodzianie w meczu z liderem I Ligii doznali dotkliwej porażki, wręcz blamażu, i są coraz bliżej spadku.

Po 35. minucie można było domniemywać, ze ŁKS zdobędzie chociaż punkt. Kaczmarek pokonał z karnego Kasprzika i zrobiło się 1:1. Niestety goście tuż przed przerwą objęli prowadzenie, a w drugiej połowie bezlitośnie „rozjechali” gospodarzy.

joomplu:42793

Liczby mówią same za siebie. Wystarczy spojrzeć w statystykę otrzymanych żółtych kartek. Można z jednej strony cieszyć się, że łodzianie nie łapią ich zbyt wiele, ale oznacza to także, że nie grają agresywnie. A to w kontekście walki utrzymanie przy braku umiejętności klucz do lepszych wyników.

ŁKS Łódź – Flota Świnoujście 1:7 (1:2)

Gole: 35. P. Kaczmarek (k) – 5. Kieruzel, 45+1 Arifović, 50. 60. Olszar, 68. Bodziony, 86. Zalepa, 90. Niedziela

ŁKS: Wyparło – Sasin, Gieraga, Cyzio, Pawlak, Stąporski, K. Kaczmarek (72. Kubicki), Brud, Sarafiński (61. Poźniak), P. Kaczmarek, Więzik (46. Kita).

Flota: Kasprzik – Jasiński, Udarević, Zalepa, Opałacz, Wrzesień (61.  Fryc), Kieruzel (71. Chyła), Niewiada, Bodziony, Olszar (71. Niedziela), Arifović.

żółta kartka: Sarafiński (ŁKS).