Krzysztof Zalewski w Wytwórni (zakończony)

ZESPOL_KRZYSZTOF_ZALEWSKI_3W piątek, 20 stycznia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Krzysztofa Zalewskiego. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Zalewski”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 19 lstycznia do godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od mkmoniq…

W 2003 roku wygrał drugą edycję polskiego Idola. Miał wtedy 19 lat. W 2004 roku wydał debiutancki album – „Pistolet”. Potem, jak mówią, „zniknął”. Jednak tak naprawdę cały czas był na scenie, szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia. Grał w tym czasie nieustająco z Nosowską i przez trzy lata z zespołem HEY, koncertuje z Brodką, współtworzy jazzowo-eksperymentalną grupę Japoto; udziela się także w zespole Muchy. Nowa płyta  „Zelig” zawiera 10 piosenek utrzymanych w klimacie Bowie / Eno. Album jest swego rodzaju pamiętnikiem Zalefa z ostatniej dekady. Druga płyta – „Złoto” jest konsekwencją koncertów promujących pierwszy album. Tej szkoły grania muzyki, która mówi, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar.

Jeden komentarz do “Krzysztof Zalewski w Wytwórni (zakończony)

  • 15 stycznia 2017 o 19:59
    Bezpośredni odnośnik

    Kiedy byłam nastolatką Krzysiek występował w Idolu. Kibicowałam mu wysyłając tysiąc smsow tracąc na tym całe swoje kieszonkowe! Ale kiedy w Idolu zaśpiewał „Czerwony jak cegła” odgryzłam z wrażenia kawałek szklanki… muszę go teraz posłuchać po latach i przypomnieć sobie te emocje które czułam jako nastolatka.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *