napiorkowski11 maja (piątek) o godz. 19:30 w Śródmiejskim Forum Kultury – Domu Literatury (Roosevelta 17) rozpocznie się koncert Krzysztofa Napiórkowskiego promujący jego najnowszą płytę pt. Drugi oddech. Wstęp: 20 zł.

Najnowszy album Krzysztofa Napiórkowskiego przez ponad trzy tygodnie utrzymywał się w Top 10 sieci Empik, a singiel Wszystko gdzieś w nas znalazł się na Liście Przebojów Programu 3.

13 marca 2012 na fonograficznym rynku w Polsce pojawił się drugi autorski album Krzysztofa Napiórkowskiego – znakomitego pianisty, wokalisty, gitarzysty, błyskotliwego autora tekstów i kompozytora oraz producenta. Po ciepło przyjętym przez krytykę i dziennikarzy debiucie Introspekcji (2008) i zaskakującą muzyczną interpretacją poezji Zbigniewa Herberta Granie Herberta (2008) przyszedł czas na kolejny, jak mówi autor – dojrzalszy fonogram. Krążek pod tytułem Drugi oddech (Cytryna/EMI) zawiera 11 kompozycji do tekstów Wojciecha Kassa, Pawła Szydła, jak i również utwory autorskie.

Poetyckie teksty i wyrafinowane kompozycje obfite w jazzową melodykę z pewnością zainteresują słuchaczy poszukujących w piosence pełnokalorycznej muzycznej treści i autorskiej refleksji. W nagraniach wzięli udział utalentowani instrumentaliści m. in. Michał Jurkiewicz – skrzypce, Kamil Barański – instrumenty klawiszowe, Wojciech Fedkowicz – perkusja, Jacek Fedkowicz – bas, Kacper Stolarczyk – gitary.

Niezwykłe spotkanie z muzyką – wyśmienita rozrywka dla każdego prawdziwego melomana.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kaatakila
KaAtaKilla, Tattva i Alone w ŁDK
Turbo_Lodz
Turbo w Łódzkim Domu Kultury
ki_an_20130908_1916950564
Łąki Łan w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*