DSC00614W sobotę, 14 kwietnia, odbył się koncert łódzkiej formacji muzycznej Krzysztof Ciesielski Band. Muzycy po raz kolejny zaprezentowali swoje możliwości w jednym z najstarszym w naszym mieście i niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest  Rolling Stone. Angielski charakter klubu sprzyja relaksowi i świetnej zabawie dlatego też nikogo nie zdziwiły tłumy jakie pojawiły się  tego wieczoru w klubie.

Koncert rozpoczął się przed godziną 22. Zespół zaprezentował elektroakustyczne wersje swoich autorskich utworów będących swoistą mieszaniną stylów muzyki rockowej, bluesowej i funky. Nie zabrakło również klasycznych coverów w nowych aranżacjach. Cały występ składał się z trzech  zróżnicowanych dynamicznie setów.

Kapela zadbała o dobre samopoczucie publiczności, przeplatając refleksyjne ballady z szybko wpadającymi w ucho wyrywającymi na parkiet utworami. Skutkiem tego były nagminne prośby rozbawionego tłumu o bisy, których było aż trzy. Nikt  kto miał okazję być na sobotnim koncercie z pewnością nie poczuł się zawiedziony.

joomplu:34587

K.C.B. powstał w 2011r. z inicjatywy kilku łódzkich muzyków: Krzysztofa Ciesielskiego – wokal, gitara elektryczna (znanego między innymi z projektów Pig Bit, Side Road, Christopher Paul), Macieja Ptaszka – perkusja (Afer Shave, Sherwood), oraz Artura Pieszczochowicza – gitara basowa (Gore). Wkrótce do zespołu dołączył współtwórca repertuaru K.C.B. Mateusz Tranda – gitara akustyczna oraz Łukasz Ziółkowski – gitara elektryczna. W krótkim czasie udało im się z sukcesem zagrać wiele koncertów na scenach kilku łódzkich pubów, brali oni także udział w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Efektem działań zespołu jest stale rozwijający się materiał muzyczny. W planach K.C.B. jest singiel, na wydanie którego zbierane są obecnie fundusze poprzez serwis Megatotal.

fot. Małgorzata Wójciak – malgorzatawojciak.blogspot.com

Zobacz także:

Johnny Winter w Klubie Wytwórnia (foto)

Harlem w Lizard King (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rusza nabór do tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty
DSC_0356
Pono w Williamsburgu (foto)
Bartosz_Smorgiewicz_20120819-7358
Bartosz Smorągiewicz Quertet w Manufakturze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*