DSC_2158Kolejna edycja muzycznych spotkań w Białej Fabryce dobiegła końca. Znakomity, zarówno pod względem artystycznym, jak i aranżacyjnym cykl koncertów zjednał sobie łódzką publiczność, która niecierpliwie oczekuje już przyszłorocznego programu.

 

Pomimo początkowych kłopotów i zawirowań wokół idei zorganizowania tegorocznej edycji Geyer Music Factory, spotkania okazały się prawdziwym sukcesem. Każdy koncert gromadził kilkusetosobową publikę łódzkich melomanów, a bogaty program zaspokoił muzyczne gusta nawet najbardziej wybrednych bywalców.

 

Ukoronowaniem cyklu stał się, niewątpliwie występ Krzesimira Dębskiego, który w towarzystwie tria Leszka Kułakowskiego i duetu smyczkowego Q4Q dał pokaz swoich nietuzinkowych umiejętności i zaserwował łodzianom znakomitą muzyczną ucztę.

DSC_2183

Geyer Music Factory to jedna z imprez, które powinny na stałe zagościć w kalendarzu łódzkich festiwali, nie tylko dzięki profesjonalnej oprawie, świetnym gustom organizatorów i znakomitej linii artystycznych wyborów, ale przede wszystkim dzięki sympatii łodzian, którzy niezależnie od okoliczności, po brzegi wypełniali salę koncertową i dziedziniec Białej Fabryki.

Życzymy zatem jak najbardziej sprzyjających warunków tworzenia kolejnej edycji muzycznych spotkań, gdyż przy takiej frekwencji samo powodzenie już stało sie niezaprzeczalnym faktem.

Fot. Agata Kobierska

 


Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory
Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory
Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
26092012_047
Origami i Wieszak w ŚFK (foto)
Izabela_Trojanowska_Sukcesja_1
Izabela Trojanowska w Sukcesji (foto)
147a
Liber Alles w 6. dzielnicy (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*