krzeminskiW niedzielę, 8 stycznia o godz. 20 u Milscha rozpocznie się koncert  „Hammond Lounge” w wykonaniu Krzemiński/Parker/Serafiński Trio. Bilety dostępne w przedsprzedaży: koncert: 50 zł (w dniu koncertu brak gwarancji miejsc siedzących), koncert + kolacja 90 zł, rezerwacja tel. 505 376 382, kolacja rozpoczyna sie o godz. 19 – organizatorzy proszą o punktualne przybycie.

Hammond Lounge to jazzowa perełka pod wieloma względami. Po pierwsze: wspaniali wykonawcy – Paweł Serafiński uznawany za jednego z najlepszych hammondzistów w Polsce, Frank Parker, którego mogliśmy posłuchać w Łodzi przy okazji koncertu Michała Urbaniaka, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, z tak bogatym życiorysem muzycznym, że się tu nie zmieści oraz Piotr Krzemiński, gospodarz Jazzowych Spotkań, dzięki którego talentowi i doświadczeniu to wszystko jest możliwe. Po drugie: bardzo ciekawy i rzadko spotykany zestaw instrumentów, a wszystko to w bardzo, bardzo kameralnej atmosferze, na wyciągnięcie ręki. To jest naprawdę niezwykle cenne i unikalne wydarzenie muzyczne i bardzo się cieszymy, że możemy się nim z Państwem podzielić.

Za sprawą Krzemiński/Parker/Serafiński TRIO mamy rzadką możliwość wsłuchania się w brzmienie oryginalnych organów Hammonda, niezwykle ciekawego instrumentu, który w tym dobranym składzie zaprezentuje swoje ogromne możliwości barwowe i wykonawcze: możliwość jednoczesnego wykonania partii basowej, harmonicznej i solowej. Wirtuozowska sztuka gry Pawła Serafińskiego w bardzo ciekawym połączeniu z brzmieniem trąbki oraz fenomenalna technika i muzykalność Franka Parkera powoduje, że każdy utwór od ballad jazzowych do szybkich swingów – to jazzowa perełka.

Piotr Krzemiński – trąbka, fluegelhorn
Paweł Serafiński – organy Hammonda
Frank Parker – perkusja

Menu: pasztet z dziczyzny z marynatami, polędwiczka w korzennym śliwkowym sosie, ziemniaki gratin, pieczony burak.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
krawczyk
Krzysztof Krawczyk w Teatrze Muzycznym
komety
Komety w Lokalu
wlodi
Włodi w Bagdad Cafe

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*