Kroke w klubie Wytwórnia (zakończony)

krokeKroke – jeden z najbardziej uznanych zarówno w Polsce jak i na świecie zespołów klezmerskich wystąpi w Łodzi 10 marca w klubie Wytwórnia (początek o godz. 19).

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Chcecie otrzymać bilet? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Kroke”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Wytwórni z Kroke. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy we wtorek, 9 marca o godz. 9:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

 

  Fundatorem nagrody jest klub Wytwórnia

KONKURS ZAKOŃCZONY. Bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od „amaran…” i „kinga…”

Ta wywodząca się z Krakowa formacja działa od 1992 roku. W tym czasie muzycy nagrali 7 autorskich płyt, zdobyli także szereg wyróżnień i nagród, m.in. Nagrodę Niemieckiej Krytyki Płytowej, występowali także na prestiżowych festiwalach w kraju i poza jego granicami, m.in. WOMAD czy North Sea Jazz Festival.

Kroke w ostatnich latach nagrywali płyty z takimi muzykami jak Peter Gabriel, Nigel Kennedy czy Edyta Geppert. Są także autorami muzyki do filmu „Lista Schindlera” Stevena Spilberga.

Obecnie muzycy promują swoją najnowszą płytę, „Seventh Trip”, będącą efektem połączenia brzmień klezmerskich, orientalnych i jazzowych. Równocześnie Kroke realizuje wspólny projekt muzyczny z orkiestrą symfoniczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *