krakow19 i 20 sierpnia 2016 – oto daty Kraków Live Festival, który powraca po ubiegłorocznej, niezwykle udanej edycji! Jej największą gwiazdą był Kendrick Lamar, autor najważniejszej płyty 2015 roku według zgodnej opinii publiczności i dziennikarzy. Pierwszych artystów #KLF2016 poznamy już w połowie marca.

W 2016 roku Kraków Live Festival wyjątkowo odbędzie się w dobrze znanej i lubianej lokalizacji. Artyści wystąpią na dwóch festiwalowych scenach na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego  w Krakowie. Tuż obok Main Stage i Kraków Stage powstanie pole namiotowe.
Wszystkie atrakcje dla uczestników będą dostępne w jednym miejscu!

Kraków Live Festival to wielkie święto dla fanów muzyki i zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tej części Europy. Co roku kilkudziesięciotysięczna publiczność odwiedza południe Polski, aby poznać najciekawsze brzmienia światowej sceny muzyczne. Kraków Live Festival to nie tylko dwa dni na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego – codziennie, w ramach karnetu festiwalowego, można będzie zwiedzać najważniejsze instytucje kulturalne  w Krakowie oraz brać udział w imprezach klubowych czy specjalnych wydarzeniach towarzyszących.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Alter Art.  Mecenat nad wydarzeniem sprawuje Gmina Miejska Kraków. Więcej informacji na www.livefestival.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cma
Ćma w Krańcoofce
Maryla Rodowicz w Scenografii
aftersummer
After Summer Festival 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*