koszulka_roj4 marca na ekranach kin wchodzi film „Historia Roja”. Z tej okazji mamy dla Was zabawę – możecie zdobyć jedną z koszulek promujących produkcję – dwie w rozmiarze L, dwie w rozmiarze M i jedną w rozmiarze S.

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Roj”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w niedzielę (13 marca), o godz. 22.Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, koszulki otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od pawelrze… marta87..  paulina.m… annamarcin… tomekj…

.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlotarozdzka3
Złota różdżka w Arlekinie (zakończony)
dexter2
Weekend w New Yorku (zakończony)
DSC_3946
Finał cyklu „contem.ucha” (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*