Od 1 listopada do 30 grudnia w Centrum Handlowym „Port Łódź” (ul. Pabianicka 245) odbędzie się wyjątkowa rodzinna wystawa-przygoda „KOSMOPARK”, która niezależnie od wieku każdego odwiedzającego może zaskoczyć i jednocześnie odsłonić tajemnice wszechświata. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie (1 osoba dorosła + 1 dziecko).

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kosmopark”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki”. Zabawę zakończymy 30 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mariann… archit… rozni… rzew… i sekf…. i zostali o tym fakcie poinformowani.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Nie opuszczając ziemskiej atmosfery, na powierzchni 1000 m² goście mogą nie tylko odwiedzić ponad 40 stref tematycznych, ale także wziąć udział w ekscytującej kosmicznej podróży i poczuć się jak prawdziwi astronauci, ponieważ większość eksponatów można (a nawet trzeba) wypróbować osobiście. 

 

W szczególności znajdziesz tu:

 • Ponad 40 kosmicznych stref;
 • Symulatory dla kosmonautów;
 • Symulator grawitacji innych planet;
 • Symulatory pracy w otwartej przestrzeni kosmicznej;
 • Planetarium;
 • Kosmiczne laboratorium;
 • Kostiumy kosmonautów, meteoryty, archiwalne gazety i inne artefakty związane z kosmosem;
 • Podróże w wirtualnej rzeczywistości i wiele innych ciekawych doświadczeń.

 

Ceny biletów:
Dorośli: 55 zł w dni powszednie i 59 zł w weekendy.
Dzieci: 35 zł (dni powszednie), 39 zł (weekendy).
A dla najmłodszych astronautów do lat 3, zwiedzanie wystawy jest bezpłatne

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wowa6
Weekend w New Yorku (zakończony)
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w Kinie Helios (zakończony)
Halokultura – styczeń 2019 (zakończony)
1 Komentarz
 • Stefanik
  24 października 2022 at 17:19

  A może w czasie Kosmoparku organizatorzy zechcieli by pokazać zbiór zdjęć, listów i oryginalnych autografów wielu pierwszych w kosmosie. Jeśli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt, mieszkam w Łodzi. stefanszczepanik@op.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*